| Pusa14 a întrebat:

Buna TPU.ro, am o intrebare. Am un hard disk extern Seagate nustiucum de 2 Tb (Terabiti). Cand il conectez la calculator dureaza vreo 20 de minute ca sa il citeasca pe tot ( asta fiindca e destul de ocupat) iar la 2 min de la conectare imi apare pe ioBit (antivirus) Trojan.Generic iar fisierul este F/rydcs sau ceva de genul asta. Ar trebui sa ma ingrijorez, si daca da cum se poate sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sa-l devirusezi, cum ai putea sa scapi? Da o devirusare cu un antivirus serios, Kaspersky, Bitdefender!