| Adeeeeeee a întrebat:

Buna,TPU!(scuzati categoria rolling on the floor )Unde gasesc pozele din telefon in laptop? Deci conectez telefonul la laptop si nu-mi mai apare nimic cum imi aparea inainte....va rog un raspuns ca e urgent laughing.....Multumesc din suflet! Funda happyhee hee

1 răspuns:
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Buna dreamgirldeea.

Incearca totusi sa vezi daca nu cumva e nevoie de un anume software pentru telefonul pe care il detii. Sunt unele telefoane care necesita niste soft-uri, care le poti download'a pe laptop.
Din cate stiu, daca ar fi vorba de vreun software, ar fi trebuit sa fie precizat un site ceva in 'Ghidul utilizatorului'.
Am un prieten care detine un telefon, si la fel era nevoie de un software.

In fine sper ca ti-am fost in vreun fel de ajutor. big grin
Funda?batting eyelashes xD