| Radu78 a întrebat:

Buna TPU si Crăciun fericit,
calculatorul meu porneste si după 10 secunde maxim se opreste.Ce poate sa aibă?

Răspuns Câştigător
| alecs245 a răspuns:

Buna,Craciun fericit si tie, ai putea sa verifici placutele de ram de la PC si conectivitatea placii de baza cu HDD-ul

| TheMargean a răspuns (pentru alecs245):

Foarte bun raspunsul, la aceiasi solutie m-am gandit si eu, pana sa gasesc raspunsul dat de tine! Din pacate nu pot evalua raspunsul tau! sad

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sărbătoreşte şi el Crăciunul!
La Mulţi Ani!

| Tagaso a răspuns:

Clic Repetat pe tasta F8 >clic pe "Last know good configuration"

| RawGrey a răspuns:

HDD ars... mi s-a intamplat si mie il poti duce la un service si vei afla ce are ca nu putem noi sa umblam de aici in el.

| gamerulyonutz a răspuns:

Desfal si vezi daca ti pus bine ventilatorul de pe processor, sau sa intelegi daca I prins de tate patru partile, de toate clemele... daca acestea tis rupte si nu mai poti face nimic cu el, intr-o zi iatil frumos si du-te la un magazine de calculatoare, si cumparati altul 35lei... daca nu e desfacut ventilatorul de pe processor, aprinzi calculatorul, apesi repede f8 si dai pe Last know good configuration.>finda

| cristianox10 a răspuns:

Fuego e de vina

| Victor_Vasile_1995 a răspuns:

****