| Cristineldll a întrebat:

sper ca e categoria potrivita, am o problema cand creez un id de Yahoo, de ce cand intru pe pagina officiala am completat toate campurile corect "am verificat ata" si am pus un numar de telefon valid, dar cand scriu codul imi da tot Verification failed. Please try again. Codul il tastez corect fara nici un fel de greseala, dau funda mare cel care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ai introdus corect codul? litere mari, mici, ai caps-ul off...

| Cristineldll explică (pentru Danzell):

Desigur

| Danzell a răspuns (pentru Cristineldll):

Incearca cu un alt browser