| Lil2828 a întrebat:

Sper sa fie buna categoria.As avea nevoie de ajutorul vostru urgent! E foarte urgent! Am vrut sa ma identific in Yahoo Messenger, dar nu pot.Nu pot folosi parola si cred ca mi l-a blocat cineva.Ce as putea sa fac? Nu mai stiu la ce intrebari am raspuns atunci cand mi l-am facut.Este vreo posibilitate sa aflu acele date cu care am facut contul? Va rog sa ma ajutati urgent. Ofer FUNDA celor care ma pot ajuta cu adevarat sad Multumesc anticipat sad

2 răspunsuri:
| thisismagical a răspuns:

Este posibil ca cineva sa-ti fii incercat parola de foarte multe ori iar mess.ul ti s-o fi blocat doar pentru 24 de ore happy