| CPR a întrebat:

stie cineva daca exista vreun program cu care pot sa imi creez un watermark si apoi sa-l atasez la fotografie
P. S: watermark= samnatura poate ati vazut la unele fotografii

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Faci cu photoshop. Intri in el dai nwe - jos la backround (,,,) alege transparent - ok - Aici faci tu ce vrei sa fie semnatura. scris, desene etc- dai save(dupa ce ti.ai ales dimensiunea signului- format png

www.portofolio5.co.cc - potofoliu meu

2 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

1) Se numeste Watermark
2) Poti pune un text pe poza cu orice program de editare a pozelor.
-picasa
-photoshop
-paint
etc

| Sin a răspuns:

Watermark, nu watmark
Foloseste photoshop