| ralucutsa_9367 a întrebat:

stie cineva de ce nu-mi apare si mie pe chat(facebook)prieteni care sunt conectati? imi apare casuta aia in partea dreapta jos cu chat si nu imi apare prietenii si la sora mea ii apare toti care suntstraight face
mie de ce nu-mi apare si mie cine am poate ajuta si pe mine dau funda
multumesc!

6 răspunsuri:
| colombo1 a răspuns:

Probabil ai umblat la setari-intri pe adresa ta si jos in dreapta apare (exemplu11)chat.acolo dai clic pe dreptunghi si ti se deschide fereastra cu toti prietenii.La setari poti modifica ceea ce doresti

| EuDarii a răspuns:

E de la cont sigur... te sfatuuiesc sa ti-l schimbi...

funda?

| rem1x70 a răspuns:

Oameni de ****. A zis ca va da funda si l-a durut in ***... deci intrati la contul vostru (patratelul ala cu linii din dreapta colt de sub chat) si apoi intrati unde scrie chat. Acolo in chat o sa fie in dreapta colt setari. Da-ti click pe ea, dezactivati chat-ul, si apoi il activati iar. Merge 100% eu am facut asta acum cateva minute ca si eu aveam problema asta de luni intregi. Daca nu va merge, schimbati-va contul.

| ralucutsa_9367 explică:

Pe adresa adica pe id?

| ralucutsa_9367 explică:

Gata mersi mult:*am rezolvatwinking

| AlleLeCs a răspuns (pentru ralucutsa_9367):

Imi zici si mie cum ai rezolvat? te rog mult crying