| ioonutz a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna cum pot face setarile pentru internet pe mobile de la Cosmote.Am activat extraoptiunea Xpand si am primit bounus 75 MB trafic de date pe mobile si nu stiu cum sa activez internetul. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| bebelusha93 a răspuns:

Suni la 1234 si intri sa vorbesti cu un operator.

4 răspunsuri:
| bebelusha93 a răspuns:

Buna! Trebuie sa suni la relatii cu clientii si o sa iti trimita ei un mesaj de configurare pe care tu trebuie sa il intsalezi.Asa am patit si eu.

| ioonutz explică (pentru bebelusha93):

Am sunat la 1234 dar nu am gasit nimic despre a activa setarile si am mai trimis un mesaj la 6381 dar imi da o eroare la trimitere

| ioonutz explică:

Am sunat la 1234 dar nu am gasit nimic

| ioonutz explică (pentru bebelusha93):

Multumesc mult!

| bebelusha93 a răspuns (pentru ioonutz):

Suni la 1234 si intri sa vorbesti cu un operator.