| loeder23 a întrebat:

Sunt foarte curios sa aflu ce se intampla daca instalezi un driver pentru Gpu, un driver "anormal". De ex : daca ai gtx 660 si instalezi un driver pentru gtx 1050, ce se intampla? Va rog sa-mi spuneti, dar nu ceva gen : "Du-te sa instalezi unul si aflii". Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Laurentiu340 a răspuns:

Te alegi cu un crash (BSOD) urat de la windows asta am patit eu cand am incercat sa instalez un driver Intel q965/q963 express chipset family pe un Intel hd graphics tongue

3 răspunsuri:
| donarcostica a răspuns:

Nu iti va merge. Pur si simplu. Il instalezi dar se intaleaza degeaba. Nu va functiona in jocuri.

| doctorandus a răspuns:

Hmmm... un anumit driver de GeForce merge pentru multe modele, de obicei toate modelele cat de cat recente apar in driverele cele mai noi.

| loeder23 explică (pentru Laurentiu340):

Aaaa, ok. Mersi de raspuns happy