| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte suparat...mi s-a blocat telefonul (Samsung galaxy mini) am pus ca si o parola ca sa nu intre alti prieteni si au dat de mai multe ori si mi l-au blocat si nu stiu ce sa fac imi scrie prea multe incercari de introducere a modelului... daca stiti care e problema sau ati patit si voi ziceti-mi plizz! Funda!happy

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Am patit si eu tot cu un Samsung,te duci la un magazin(Vodafone,cosmote, Orange.) sau de unde ai luat tu telefonul, o sa ti-l deblocheze ei, cred ca ti-l resofteaza pentru ca sterge tot de pe el, te costa in jur de 30 de lei.

| ivan12 a răspuns (pentru unknownn):

Ms mult oricum dar l-am resetat complet(adica ca si cand l-am cumparat nou)

| cezar1998 a răspuns (pentru ivan12):

Cum ai reusit?
Zimi si mie dau funda

| ivan12 a răspuns (pentru cezar1998):

Il lasi sa se descarce bagi incarcatorul in el si il scoti apoi o sa iti apara un buton cu ceva de genu utilizare si dai pe el api trebuie sa iti intre in setari sa in meniu si dai la setari si cauti unde scrie inapoi la setarile din fabrica(de fapt resetezi telefonul E ca nou cand l-ai cumparat)

| alexuzzu a răspuns (pentru ivan12):

Inav contacteaza-ma repede alex_balasoiu_97

| PanaceuUniversal a răspuns:

De obicei poti reintroduce modelul dupa 1 minut!