| alexalx1234 a întrebat:

Televizoarele de la Starlight vandute de eMag sunt sub un brand propriu sau sunt aduse din China si rebranduite?

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Sunt ori din Turcia (cum sunt cele Horizon) ori din China. Sunt televizoare normale, sa nu te astepti sa se ridice la calitatea vizuala a unui Samsung...

| Racolatorul a răspuns:

Pe vremuri erau televizoare pe Brad propriu, insa acum nu stiu ce sa zic.

| eSseKer22 a răspuns:

Ei le cumpara de la ei cu un pret putin mai redus ca i-a la pachet 1000 de tv-uri si doar le vinde un fel de reseller autorizat big grin

Un televizor NORMAL, pentru oameni NORMALI, cu un preț NORMAL, 650 de lei, în cazul meu. O imagine NORMALĂ, cu sunet NORMAL. Ceva NORMAL, per total. NORMAL, sunt mulțumit. Pentru că sunt NORMAL.