| petrutap96 a întrebat:

Știe cineva de ce nu îmi apare la Instagram stockerul de muzica? Mai explicit nu pot sa postez story cu muzica. Menționez ca i-am dat actualizare m-am delogat. Am șters și instalat din nou aplicația și tot nu merge. Mulțumesc

1 răspuns:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Instagram face foarte multe "figuri" cand este vorba de noi functii.
Eu pana acum 2 saptamani nu am avut functia de creare CHAT sau chestionar, apare automat la o perioada de timp.