| anonim_4396 a întrebat:

Știți vreun site pe care pot sa public niște articole scrise de mine. Pe noi la scoala ne pune sa scriem articole la Biologie, Geografie, Istorie. Eu scriu niște articole foarte frumoase și m-am gândit ca e păcat sa nu le public.(de ex. La biologie am un articol făcut de doua zile despre plante carnivore)
Am in jur de 20-25 de articole de anul acesta. (In word si powerpoint )
Nu stiu dacă am ales categoria bună dar mno...

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îți deschizi un blog pe un site de bloguri și să publici acolo, pe blogul tău, publici ce vrei.

| Werrich a răspuns:

Bună, poți sa le pui pe http://www.scribd.com sau issuu.com

| StefanE2019 a răspuns:

Salut! Încearcă Blogger de la Google.