| IoNuTz96 a întrebat:

Tocmaai am cumparat online laptopul asta http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/
toate bune si frumoase, am instalat windws 7 pe x64 bit si driverele toate de pe cd din pachet inclusiv driverul de touchpad. Problema este la touchpad pentu ca nu merge sa fac nimic, o ia razna daca il misc cursoru se misca aiurea iar daca dau clic dreapta se aplica stanga si tot aiurea nu merge nimic. Lucrez cu mouse separat. Nu stiu daca e devina windowsul pe x64 sau trebuie un driver versiune noua? Va rog ajutati-ma dau funda multumesc mult

4 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Si fara driver nu merge TrackPad-ul?, eu nu am driver instalat si functioneaza, tot Asus.

| IoNuTz96 explică:

Degeaba problema persista sad

| AgathaRo a răspuns:

In mod normal touchpad-ul trebuie sa functioneze si fara driver.Intra putin la control panel > mouse > button configuration daca este bifat cu aia iti inversezi click-urile. Daca problema persista trimite-l inapoi de unde l-ai cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X55VD/#support_Download
incearca sa downlodezi driverele de aici de pe site-ul oficial :)