| iulain13 a întrebat:

Buna TPU tocmai am fost nevoit sa resetez tableta si am avut pe ea un joc : clash of clans in care era salvat toot ce am facut in jumatate de an. eram conectat la facebook. Cand ma conectez nu se intampla nimic. Nu mai stiu ce sa fac... am muncit atata... pentru nimic.

14 răspunsuri:
| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Și eu am aceeași problemă. Si nu îl salvasem...

| Andrei0986272 a răspuns:

Salut,stiu eu cum sa recuperez un cont de clash of clans, am pățit același lucru am restat telefon iar parola de la email am uitati, si am vorbit cu supercell si cu niste detalii despre cont am reusit ca să-l recuperez, daca vrei sa-ti recuperez contul, spune-mi

| Stochioiu_Simona_1990 a răspuns (pentru Andrei0986272):

Si eu am patit la fel, cum ai vorbit cu cei de la Supercell?

| Oancea_Andrei_1999 a răspuns (pentru Andrei0986272):

Am un cont de coc Tigerlilith ma chema si am resetat telefonul si nu mai am contul poți sa ma ajuți te rog?

| Vali663N a răspuns (pentru Andrei0986272):

As vrea eu.

| ABCDEFGH2806 a răspuns:

Conecteaza-te cu contul de Gmail; Google+; Google Play! Incearca eu asa am reusit sa imi recuperez contul ( chiar daca eram lv 12 )winking

| Prinț_Andrei_1992 a răspuns (pentru ABCDEFGH2806):

Merge si cu google play?

| Panzaru_Neacsu_Mihaela_1982 a răspuns:

Vreau sa recuperez jocul ferma famjly 2 conectat cu Facebook. Cum fac

| Oancea_Andrei_1999 a răspuns:

Salut boss am o mare problema am un cont de coc The 12 (tigerlilith) și am salvat contul într-un id supercell și din greșeală am pus emailul iubitei și ea a pierdut telefonul nu știu engleza sa vorbesc cu ăștia de la supercell bag pl mor fără acel cont

| Ela_Miha_1996 a răspuns:

Mda...conturile de la jocurile supercell se salveaza numai cu google +. Daca te incalzeste cu ceva si eu mi.am resetat tableta si am pierdut contul straight face

| Alexandru_Arbanaș_1997 a răspuns:

Cum imi recuperez contul de clash

| Mihaila_Ionut_1997_CMUO a răspuns:

Și eu am formatat telefonul și acum nu mai știu parola la joc îmi poți spune cum fac sa-l recuperez?

| Alexandru_Victor_1974 a răspuns:

Eu ma joc de un an si am resetat telefonul si m-am apuca din nou de clash of clans dar nimic