| DAnc3 a întrebat:

tocmai mi-am achizitionat niste casti noi si candle bag la pc se aude foarte incet si un mic fasait, am mai avut casti si cand le bagam tot asa faceau deci de la casti sigur nu e ca le-am bagat si la telefon si la telefon se aude foarte bine.

2 răspunsuri:
| danielagavrila a răspuns:

Concluzia trebuie sa iti cumperi altele dar ar trebui sa te duci si la un electrician sa le vada poate daca leai bagat de bulte ori si leai scos s-a stricat

| DAnc3 explică (pentru danielagavrila):

Tocmai ai pus un raspuns total nefolositor, ce sa faca un eletrician cu niste casti? Este o problema a placii de sunet, nici macar n-ai citit intrebarea am specificat clar ca functioneaza pe alte deviceuri si invata sa scrii.