| pwp a întrebat:

trebuie sa aleg intre telefoanel astea 2:
http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-7 230
si
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-e570-1341

voi pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
| thedistroyer a răspuns:

Eu as lua nokia.arata mai bine, are 3, 2 mp Samsung are numai 1.3, poti pune card pana la 16 gb si tine mai mult bateria...E usor de manevrat arata bine are culori dragute...eu zic ca mai bine iti iei un Nokia acum depinde si la ce iti trebuie si cel mai mult conteaza care iti place.Sa faci alegerea corecta. succesbig grin

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nokia fără discuții!
Pa, pa.

| dany1219 a răspuns:

Nokia...e mai bunwinking

| catalineusx a răspuns:

Eu as alege Nokia pentru ca are si design-ul mai frumos si pentru ca are si camera mai buna.Acum ramane la alegera ta ce o sa-ti iei.Bafta

| micurutza2005 a răspuns:

Mai stai sa te gandesti inca? normal ca Nokia e mai bun, nu se compara cu Samsung desi e bun si ala, ar uita-te ce camera slaba are Samsung si ce are Nokia si e si mai frumos Nokia e mai elegant si asta e nu se pot compara Nokia e cel mai bun happy

| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu l-as alege pe cel Samsung. E mai frumos.

| Elise_1052 a răspuns:

Eu as alege Nokia deoarece e mult mai bun si mai fain.parerea mea

| yulia_3998 a răspuns:

Nokia

| D-Anna a răspuns:

Ioi definitly primul:X atata ii de fainlove struck are o colega:X si tastele sunt super, si asa mititel elegant:X dupa al meu asta ii cel mai minunat:Xsmug

| Alex_9617 a răspuns:

Clar cel de la Nokia este mult mai bun (Nokia e de calitate)happyhappyhappy
plz fundiza

| LaUr_2476 a răspuns:

Pai cu acelasi pret poti sa iti iei un Samsung wave 525 si emult mai frumos.