| Dianne_9377 a întrebat:

Trebuie sa scot ceva la imprimanta pentru scoala dar nu am decat tuş negru si am nevoie de imagini. Imaginea pusa de mine in word e colorata, iar cand o scot la imprimanta apare intr-adevar incolora, dar nu niste linii tare urate. Stie cineva cum sa rezolv problema? Trebuie sa setez ceva? Va rog, e urgent! Cel mai complex raspuns va primi categoric funda!

1 răspuns:
| elysi a răspuns:

Liniile alea apar de obicei daca mai ai putin tus. Verifica si nivelul tusului negru...Eu cred ca e pe terminate.