| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Un dobitoc a facut un video cu mine, in care imi foloseste numele si id-ul de skype si poze luate dupa net(cu peroane reale) si l-a postat pe youtobe.Mai exact acesta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch as putea sa depun plangere la politie? Se va lua in considerere..ca imi foloseste numele, publicare de id si a postat si alte persoane.Dar nu as putea sa ii reclam si online sa primeasca asa o amenda.

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Aia din poza esti tu?laughing)))))

| ๓คгเคภค a răspuns:

Foarte usor poti sa depui o plingere la politie.In urma acestei plingeri respectivii vor avea de suferit pentru ca au incalcat drepturile omului care sunt puse in vigoare inca de mult timp si de aceea ar trebui si ei sa le stie. Apoi acestia ar trebui sa plateasca o amenda.