| AndreYStaR a întrebat:

Un program bun de filmat jocurile dar si camera web sa filmeze. Funda

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Fraps e o porcărie de doi bani, dar cum spiritu de turmă domină rațiunea românilor iese ce ți-or răspuns cei doi de mai sus.
Acest lucru poți face cu o aplicație necomercială ca http://camstudio.org/
sau cu o alta comercială ce trebuie licențiată ca http://www.techsmith.com/camtasia.html
Simultan nu vei putea înregistra doar dacă vei înregistra prima tutorialul cu jocul și apoi s a reiei acest lucru cu camera web(să te filmezi pe tine în timp ce testezi de exemplu jocul. Apoi folosind un editor video să unești materialele.Așa se fac materialele ce le vezi pe Google.Succes

| crbogdan a răspuns:

Salut. Fraps este un program foarte bun incearca-l, il recomand cu incredere.

| AndreYStaR explică:

Inca nu m-am hotarat

| MrDumnezeu a răspuns:

Eu folosesc fraps, ti-l recomand

| AlexandruRobertValentin a răspuns:

Cel mai bun program e Action mirilis.E si trial dar eu am platit 24 de euro si isi merita toti banii.