| XxXDanielXxX a întrebat:

Unde gasesc fisiere care limiteaza viteza la internet? am windowns 7!

14 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Poti sa expui mai pe larg ceea ce intelegi tu prin fisierele astea imaginare?

| XxXDanielXxX explică (pentru Supps):

Pai am inteles ca sunt niste fisiera care daca le stergi e la fel cum ai da drumul la limitatorul de viteza. Vreau s a zic ca daca le stergi ai viteza cat iti permite banda.

| Supps a răspuns (pentru XxXDanielXxX):

Nu exista asa ceva, nu exista astfel de fisiere sau programe care sa iti imbunatateasca viteza la internet. De la provider ai o anumita latime de banda si nu poti sa o depasesti in niciun fel. Daca observi uneori ca internetul merge mai greu asta inseamna ca ai programe in background ce transfera date, Windowsul comunica in permanenta cu serverele Microsoft, etc.

| Anonimul122 a răspuns:

Filmehd-net
sau
dvix
sau foloseste opera daca nu sper ca ti-am fost de folos fundabig grinbig grinbig grinbig grin

| XxXDanielXxX explică (pentru Anonimul122):

Tu te uiti unde postezi?
Vorbesti ca sa te afli in treaba.

| Anonimul122 a răspuns (pentru XxXDanielXxX):

Ba eu zic daca vrei limitator la windows 7 sterge system 32 si gata problema bafta big grin si numai te mai da tu smecher, ca nutimergebig grin

| Supps a răspuns (pentru Anonimul122):

Skiddie...

| Anonimul122 a răspuns (pentru Supps):

Ce

| Supps a răspuns (pentru Anonimul122):

Adica smardoi de internet, script kiddie, foloseste wikipedia, au un articol foarte bun despre acest fel de specimene.

| Anonimul122 a răspuns (pentru Supps):

Aa bun

| Supps a răspuns (pentru Anonimul122):

Deci aici ai confirmat tuturor ce vor citit conversatia faptul ca tu nu ai mai mult de 12 ani, cand am zis "Skiddie..." ma refeream la tine, dar la o varsta asa de frageda e greu sa-ti dai seama, trebuie sa-ti spuna lumea verde-n fata de 2 ori ca sa intelegi.

| Anonimul122 a răspuns (pentru Supps):

Ma am 16 ani, dar nu stiam ce inseama atata tot

| Supps a răspuns (pentru Anonimul122):

Ti-ai cam uitat poza la profil pe TPU, dar ma rog, am scos de la tine exact ceea ce aveam nevoie, acum toata lumea ce citeste aici o sa stie ce hram porti. Un cont de fb creeat in graba ma lasa rece, daca nu te "gandeai" si nu cugetai prea mult nu te aflai in situatia asta acum, stii vorba aia "daca taceai, filosof ramaneai", asa ca hai pa, eu am alte treburi de rezolvat, pot ajuta alti oameni in timpul asta, nu am timp de stat la taclale cu copiii.