| livia123rotaru a întrebat:

Unde pot gasi telefonul Vodafone smart 7 prime pe internet sa-l pot cumpara, si sa fie in stoc?

Cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se pare ca nu este nicaieri in stoc telefonul acesta.
Incearca sa te duci la magazinele mari din oras gen Altex, Flanco si sa faci o comanda, sa le spui ca vrei acest telefon si sa faci o comanda, daca nu o sa te puna pe lista de asteptare cred si o sa te anunte cand o sa fie in stoc
Zi faina!

| RAY a răspuns:

Https://www.arsis.ro/......-3574.html
Info Comenzi: 021 315 77 78 Office/Service: 021 314 14 19

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru livia123rotaru):

Du-te in oras la un magazin store aia poate au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti zic una buna de ele? Cu banii aia iei complet altceva si de calitate! Am un d-ala in casa e varza rau de tot, aplicatiile Vodafone cum ar fi Backup consuma tot ram-ul, pana la urma l-am lasat sa iasa din garantie sa-l ROOTEZ. Aplicatiile alea cand il ai la abonament/cartela Vodafone revin... Am Huawei p9 pe care l-am gasit dupa ce a expirat cartela cu alea instalate si pagina de pornire din tot ce aveam (Firefox, Chrome, Opera ca sunt web tester) au fost setate pe live Vodafone! Eu iti zic sa te FERESTI de Vodafone, vor fi mult mai boicotati pentru aceste "capuse".