| anonim_4396 a întrebat:

unde trebuie sa dau la setarile facebook, sa imi poata da Like la poze si cei care nu ii am in lista de prieteni? Funda.

2 răspunsuri:
| TiaFCRB a răspuns:

Nu trebuie sa cauti neaparat la setari. La o poza pe care o postezi da-i la audienta, de la "doar prieteni" la "public". Si la o poza pe care ai postat-o mai de mult da pe edit si la audienta fa acelasi lucru. Bafta! :*

| Miskkoripistic a răspuns:

Cand postezi o poza, deasupra de runde scrii, scrie friends, tu apeși acolo si alegi public! Din setări te duci la privacy, si scrie acolo, how can see my future post, si apeși pe el si alegi public!