| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Am un macbook pro, windows 7 pe elhee hee dar am o problema cu webcam-ul. Nu functioneaza sad Ce ar trebui sa fac sa mearga camera? Dau FUNDA si VOT orice. PLease. puppy dog eyes.

9 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Asa îți trebuie dacă instalezi Windows pe MAC.

| Just4Joker a răspuns:

Nu mintii!
N-ai macbook.
Pe macbook n-ai cum sa bagi windows...
Chiar daca ii faci jailbreak. Orice i-ai face nu ai cum!
Urasc mincinosii.

| trolololo a răspuns (pentru Just4Joker):

Se poate instala Windows pe MAC.

| Useeeer124124 a răspuns (pentru Just4Joker):

Doamne ce copilas rolling on the floor Vreti sa va fac o poza? Doamne, daca eu am windows 7 pe MACBOOK PRO! Mi l-am instalat SINGURA! CU LICENTA!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

E imposibil sa ai Windows pe Mac. E ca si cum pasarile ar inota si pesti ar zbura.

| trolololo a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

E posibil, se poate instala pe MAC.

| trolololo a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Tutoriale pe net și pe Youtube câte vrei. Sau sunt și alea fake?

| さいゆき a răspuns:

Si totusi, de ce sa ai un MacBook daca pui windows pe el... O_O?