| レクス a întrebat:

Buna TPU.
Urmeaza sa stau in camin,la facultate. Acolo ne este asigurat internetul,dar presupun ca atunci cand o sa ne conectam toti o sa fie aiurea. Vreau sa ma joc jocuri online, deci am nevoie de internet bun.
Ce pot sa fac sa am internet bun? Ce pot sa cumpar pentru asta?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Te folosesti de netul pe care îl ai și stai liniștit ca e bun.
Fiecare student va avea un cont, nr utilizator și parola pentru a se Loga și de asemenea va fi o priza de net cu câte 4 (sau câți sunteți in camera) fire astfel încât fiecare sa aibă pentru laptop/pc.
Dacă vreți wifi conectați un router la un singur cont și un singur fir și îl puteți folosi toți din camera.
Nu se întâmpla absolut nimic dacă sunteți conectați la routerul acela cei din camera. Doar sa nu dați parola și la ceilalți din alte camere.

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Inveti si lasi netulhee hee

| レクス explică (pentru Bondarel99):

Multumesc pentru raspuns, m-ai linistit.