| BlackRaven45 a întrebat:

Vă rog ajutaţi-mă! Deci mă disperă reclamele astea...De câte ori intru pe o pagină îmi apar cel puţin 20 de reclame. Ce aş putea să fac să nu mai apară? Dau fundă + vot!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sa nu mai faci click pe toate prostiile!

http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

http://www.epasystems.ro/bitdefender-adware-removal-tool/

| BlackRaven45 explică (pentru K0sti):

Nu şti cât de mult te iubesc... Mersi! big grin

| K0sti a răspuns (pentru BlackRaven45):

happy Sa cresti mare! Si nu uita, ai grija pe ce faci click!

| BlackRaven45 explică (pentru K0sti):

Am înţeles. xD

| K0sti a răspuns (pentru BlackRaven45):

happy

8 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! In functie de ce browser folosesti poti instala adblok plus/ghostery/ do not track plus etc.

| justjohn a răspuns:

Https://adblockplus.org/ uite pentru chrome

| flv112 a răspuns:

Descarci aplicatia Adblok pentru browserul pe care il folosesti. ex: opera, google chrom, modzila

| flv112 a răspuns:

Descarci aplicatia Adblok pentru browserul pe care il folosesti. ex: Opera, Google chrom, Modzila