| TakeOff a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am un telefon Xperia Play.
Vreau sa imi descarc jocuri si aplicatii in PC si pe urma sa le bag in telefon prin Cablu de date, Se poate? Merg jocurile daca le bag? Daca da dati-mi niste site-uri de unde as putea sa descarc aplicatii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ionutandrei95 a răspuns:

Da, poti, nu sunt foarte greu de gasit jocurile doar pentru android dar pentru xperia play optimizate sa-ti mearga pe controler gasesti mai greu dar o sa gasesti. le bagi prin cablul usb pe telefon si le instalezi normal fara nicio problema.

2 răspunsuri:
| bocascity a răspuns:

Merg jocurile si aplicatiile! http://www.mobiles24.com/

| TakeOff explică (pentru bocascity):

Trebuie sa ma conectez pe telefon la internet pentru a descarca jocurile de aici, eu vreau sa le iau prin USB