| Fluturashh a întrebat:

Va rog sa ma ajutati!
As vrea sa imi schimb telefonul si ma gandeam sa imi iau un Nokia lumia 610 dar nu are android si nu pot descarca aplicatii din google play...
Va rog sa imi spuneti si mie telefoane(care sa fie bune, rezistente si sa nu se strice repede-adica sa tina 1-2ani)
As vrea sa aiba o camera de minim 5mega pixeli. sistemul de operare: android,sa aiba touch screen sau tastatura qwerty,sa tina bateria, si..sa fie mai ieftin de 10000lei..multumesc anticipat! fundita la cel mai bun raspuns si voturi happy

Răspuns Câştigător
| IoanaDaiana05 a răspuns:

Buna! Cred ca ai vrut sa spui "1000" de leihappy Cu android, Samsung urile sunt cele mai bune, parerea mea. Ca sa te incadrezi in suma, iti poti lua Galaxy S Advance, sau chiar un S 3 mini (love struck). Preturile sunt foarte bune pe xphones4all, arunca o privire thinking Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Fluturashh explică:

Da...1000 big grin