| myruna2012 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cat de repede puteti!

Am descarcat metin2 ro pe windows xp si era fara probleme!

Iar acum, mi se stricase hard-ul si l-am dat la reparat, mi-au pus altul, bla, bla, bla!

Acum am windows 7 si e destul de bun!

Dar dupa ce am descarcat, am instalat metin2 ro cand sa-l deschid imi sunea :
Your Computer does'n suport the 3d graphics...
Si a spus sa verific hardware-ul si apoi sa incerc iar!

L-am mai descarcat si instalat de inca 3 ori si tot asa zice!

DE CE?

Nu am luat alt laptop...

PLACA VIDEO e in regula daca mergea pe celalalt windows si pe acelasi laptop.

Nu stiu De ce!

Intrebarea : DE CE?(INFORMATIILE DE MAI SUS)

FUNDA + VOT + CERERE DE PRIETENIE

VA ROG, AJUTOR!

8 răspunsuri:
| myruna2012 explică:

Mersi mult

| xcv45 a răspuns:

Da si mie imi facea asa la atl joc nu la asta(e o porcarie dup mine dar fiecare cu gusturile lui) trebuie sa iei un driver Nvidia Phys x sau Nvidia Desktop manager

| myruna2012 explică (pentru xcv45):

De pe net?
Sa descarc?

| myruna2012 explică (pentru xcv45):

Hei, am reusit sa mi-l bag in windows, dar tot nu merge
poate merge la alt joc
o sa incerc
daca merge la altul iti dau funda
id meu : pribekmiruna ( id mess) te rog contacteaza-ma

| xcv45 a răspuns:

Da vezi poate merge

| myruna2012 explică (pentru xcv45):

Am vrut sa descarc pe tru grafici, dar zice ca nue combatibil

| xcv45 a răspuns:

Cauta o versiune compatibila

| SebastianoTM a răspuns:

Sallut asa am patit si eu cand intram in 2 metine, Spune ca nu poti folosi rezolutie 3D incearca sa dai rezolutia mai mica la metin2 si mai mai putin de 62bit Bafta daca nu mere da-mi pm sau add mes seba_seb2000 Bafta