| anonim_4396 a întrebat:

Ventilatorul de la calculatorul meu face un zgomot teribil,dar nu stiu care ventilator face acest zgomot.Mi-am curatat unitatea si tot face zgomot. Daca misc unitatea nu mai face zgomot, dar dupa 2 minute iar face.Chiar ma deranjeaza. Va rog frumos sa ma ajutati sa identific ventilatorul si sa nu mai faca zgomot.
P.S. Dau funditaaa

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

Ventilatorul care face zgomot este cel de la sursa! Asa imi face si mie deoarece nu mai sta fix.

1 răspuns:
| MadMoan a răspuns:

Sunetul ala vine de la sursa. Am avut si eu problema sta si pana la urma am schimbat sursa, dar iti zic de acum ca ar fi bine sa iti schimbi sursa mai repede.