| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Buna TPU.Voi ce credeti despre canalul Nickelodeon? Si de ce?
Astept raspunsurile voastre! :*
Funda!

Răspuns Câştigător
| GeorgeH17 a răspuns:

E mult mai bun ca disney.

3 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Este un program gen Disney channel doar ca are si unele desene pentru copii mici spre deosebire de disney..este destul de ok pentru ca are serialele Victoria in lumina reflectoarelor, I Carly, Big time rush..si mai da si unele desene ale copilariei care imi era dor sa le revad happy

| DarkChocolate94 a răspuns:

Imi place mult Nickelodeon, e un canal minunat. Are Victoria, Big time rush, Spioanele, si multe altele! Il iubesc! Nu e Disney ala naspa! :*

| MATYMAX a răspuns:

Disney e cel mai tare!