| anonim_4396 a întrebat:

Vreau pareri despre telefonul Samsung Galaxy Mini 2 de la cei care il au sau stiu despre el. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| nekomedeny a răspuns:

Pai e un telefon destul de bun, in special daca vrei sa navighezi pe net, dar camera e destul de slaba si nu are blitz, iar persoanele de contact sunt greu de gasit in lista, iar bateria nu tine prea mult

| darrio2007 a răspuns (pentru nekomedeny):

In afara de faptul ca ai spus ca sunt greu de gasit persoanele din lista, in rest sunt de acord cu tine.

| Yannku a răspuns (pentru nekomedeny):

Multumesc :*

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este ok