| TrendyHedgehog a întrebat:

Vreau sa achizitionez un laptop, problema e ca sunt foarte multe modele iar eu nu ma pricep deloc la asa ceva.Sunt dispusa sa dau maxim 2000 de lei pe el.
Il vreau pentru a inlocui desktopul de acum adica pentru:navigari pe net, redactarea documentelor si uneori pentru a ma juca deci imi trebuie placa video cat de cat buna.Deci daca stiti vreun model care sa indeplineasca cerintele de mai sus spuneti-mi! Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog explică:

Ce dracu?

| lpavel a răspuns:

Pentru net, documente si chestii de acest gen toate laptop-urile sunt bune!
In schimb la jocuri... cauta unul cu aceste specificatii :
Ghz=minim 2;
Ram=minim 2
Memorie Video(placa video)=minim 1Gb
C-am asta-i ce trebuie sa stii! Succes!

| xDr0gs a răspuns:

Pai cele mai bune sunt HP. Uite aici dintre cele mai bune:http://www.emag.ro/......E9Q4KBBBM/ -2200lei/
http://www.emag.ro/......EQ10NBBBM/ -1950lei

| CataC a răspuns (pentru xDr0gs):

De bune ce sunt HP in ultima vreme ofera garantie 12 luni in loc de 24/36 ca restul. happy