| cFlorin a întrebat:

Buna TPU.Vreau sa achizitionez un PaySafeCard dar am o nelamurire. Vreau sa donez pe un joc cu PaySafeCard-ul. Acolo spune ca niste chestii costa 17, 49 $ cu PaySafeCardul.Pot cumpara de la magazin PaySafeCard de 17, 49 $? Sau de cat se poate cumpara?

2 răspunsuri:
| Kore22 a răspuns:

Paysafecard-urile sunt in valoare de 25, 50, 100 si 300 lei si poti cumpara din magazinele PayPoint.

| Bogdanღ a răspuns:

Nu poti cumpara de exact suma dorita... poti cumpara doar in lei : 25 lei 50 lei 100 lei etc. ar fi recomandat sa cumperi 2 de 50 de lei si sa le pui codul acolo unde platesti. A da, nu poti cumpara paysafecard de la fiecare magazin intalnit, cauta pe situl lor oficial unde sunt locuri de reincarcare happy