| Skylimit a întrebat:

Vreau sa fac speed art-uri si am incercat sa inregistrez cu bandicam dar intotdeauna se misca extrem de greu (nu ca ar fi PC-ul meu, bine nici el nu e stralucit ca sa zic asa). In schimb am incercat cu Camtasia Studio 8. totul merge foarte bine! Dar aici e problema. Poate va intrebati. de ce nu m-am dus direct pe Camtasia? Pai pe langa motivul evident ca "n-am stiut ca exista" Bandicam are un + pe langa Camtasia. Bandicam scoate inregistrarile gata compresate. Din pacate acest lucru nu se intampla la Camtasia. Si m-am saturat sa render-esc in Camtasia dupa sa ma duc in Sony Vegas sa-l editez. Si va rog, va rog sa nu-mi spuneti sa editez in Camtasia... Stit un alt program gen Bandicam.P

P.S. M-am gandit de ce merge asa de greu. poate pentru ca compreseaza in timp ce se inregistreaza...dar eu vreau un program care face asta ulterior. stiu ca asta se numeste "render" dar ceva "miraculos" care separa cele doua procese pe rand.

Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| FunnYshor a răspuns:

Incearca la bandicam sa bagi ''quality'' mai mic, si fps tot mai mic, cu siguranta o sa ti se miste mai bine, o sa fie si gata compresate.