| RazvRazvan5456 a întrebat:

Vreau sa imi bag wi-fi, am net de la RDS, prin cablu. Are rost?, as folosi doar pentru telefon, eu am calculator nu laptop.
Trebuie sa cumpar doar Router-ul nu? Nu mai trebuie sa platesc la RDs?
Repet, are rost?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu mai trebuie sa mai platesti la rds. Doar router iti mai trebuie. Iti recomand unul care ii poti opri radiatiile atunci cand nu il folosesti: http://www.pcgarage.ro/routere-wireless/tp-link/tl-wr740n/

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Decat sa-ti iei un router mai degraba folosesty un hotspot gen conecctify cauta pe net ce inseamna hotspot si ai net in casa

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Fara sa mai cumperi un router daca vrei neaparat router poti sa iei unul si la rds nai ce sa platesti in plus

| Green66 a răspuns:

Are rost doar dacă ai nevoie. Nu trebuie să plătești nimic la rds și da, trebuie să-ți cumperi un router wireless bun. Vezi că routerul trebuie configurat, dacă nu te pricepi chemi un prieten mai priceputhappy

| IoanaElena1994 a răspuns:

Iti recomand acest router, mai ales ca il vrei doar pentru telefon si nu, nu trebuie sa platesti nimic
http://bit.ly/1nVCwLX