| VASRAZVAN100 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un laptop Samsung chromebook si vreau sa stiu daca îmi pot instala jocuri precum minecraft sa gta si aplicații precum office si programe de editare video

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Poti sa pui dar trebuie sa stergi Chrome OS si sa pui Windows.
Documenteaza-te: https://www.google.ro/......ps?/search

| Zaygon a răspuns (pentru Salontanul):

Si atunci ce rost are sa isi ia Chromebook daca isi pune windows pe el. la fel de bine isi poate lua un laptop cu Intel antom pana in 1000 lei.

| Salontanul a răspuns (pentru Zaygon):

Daca-i place omului? De ce ma intrebi pe mine? Spune-i lui!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca pui o asemenea intrebare, atunci TU nu prea vei reusi. Poate cineva mai priceput si cu experienta.