| Miruna04 a întrebat:

TPU! Vreau sa imi cumpar un laptop si as vrea sa stiu care ar fi cea mai indicata firma, in acelasi timp sa nu fie foarte scump, dar sa fie bun, rezistent!
Dau fundita! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IT4Ever a răspuns:

Asus, Toshiba, Sony Vaio, Lenovo alege unul eu personal as recomanda un Asus

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Eu am un Asus și e chiar foarte bun și nu e deloc scump

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Si bun si ieftin?
Daca vrei unul bun la "motor" gasesti intre 2200 si 2800 lei
Sony, Samsung, Lenovo.
Bineinteles, sunt si mai ieftine dar nu la fel de bune.

| Burdetiu a răspuns:

Asus nu sunt scumpe si sunt si bune si fratele meu are Asus si este foarte bun

| xForSmile a răspuns:

Toshiba si Sony vaio. happy

| catalinutzu95 a răspuns:

Printre cele mai bune firme de laptopuri eu consider ca sunt Acer si Thosiba

| anonim238907 a răspuns:

Acer si Hp sunt destul de bune si nu sunt nici scumpe happy