| 5IrOK a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Nokia Lumia cred ca 1320 sau 625 si nu stiu daca windows phone suporta instalarea aplicatiilor pe card ca si Android.cei care aveti deja un lumia puteati instala aplicatii pe SD?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Androidul,daca nu stiai, nu instaleaza aplicatiile pe card.

| 5IrOK explică (pentru darrio2007):

Frate mai documentează-te... poate dispozitivul tău nu suportă. dacă il root-ezi poți face aproape orice cu el.

| darrio2007 a răspuns (pentru 5IrOK):

Ca sa-l rootez si apoi sa vin pe aici sa ma vait ca nu mai functioneaza ceva pe la el? Nu, multumesc.

| 5IrOK explică (pentru darrio2007):

Nu știu ce device Android ai tu dar eu făcut root si pe tabletă si pe telefon și am ous Cynogenmod și merg pergect.mă rog telefonul mergea până l-am pierdutlaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru 5IrOK):

Sunt multumit de el asa cum este.

| Andreitza27 a răspuns:

Eu am si nu iti sugerez sa-ti cumperi ca nu merge bine))
Poti instala dar merge greu si doar nervi iti faci..Nu sunt bune telefoanele cu windows!
Sper ca te-am ajutat)