| diadia46 a întrebat:

happy Vreau sa imi cumpar un telefon performant cu tastatura qwerty. Ce-mi recomandati? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| User11547 a răspuns:

Buna. Eu iti recomand un BlackBerry Curve 8520, Nokia E71 sau Nokia C3. Astea dupa parerea mea sunt destul de bune, acum depinde de preferintele tale : Nokia E71 si BlackBerry Curve 8520 sunt doua telefoane mai business iar Nokia C3 este un telefon potrivit pentru poze muzica etc. Dar dupa parerea mea toate isi merita banii. Fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| DΣΣΔ a răspuns:

Care iti place mai mult caci aapoi o sa-ti para rau.

| lor3nutza a răspuns:

Nokia N-97 e tare misto doar ca are tastatura qwerty glisanta.E foarte tare am si eu

| Luu010 a răspuns:

Depinde cat esti dispusa sa dai pe el. iti recomand Cosmote Joy happy

| LiaLiaaa a răspuns:

Un HTC!winking