| anonim12059393939393939 a întrebat:

Vreau sa imi dau system restore la Leptopul meu cu windows 8.1
Acum întrebarea mea e cand o sa dau system restore o sa imi ceara CD-ul de la windows 8.1?
Intreb asta pentru că nu mai am vreun CD cu windows 8.1

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu cere nimic, system restore e doar o salvare a lui la un moment dat atata tot

1 răspuns:
| RAY a răspuns (pentru ):

Pe viitor salveaza totul pe un dvd cu acronis, dupa ce x instaleaza windowsul, drivere, programe sa faca o imagine iso next time bagi dvd si gata se instaleaza totul singur