| Ara5h a întrebat:

Vreau sa imi fac upgrade la procesorul meu cu un i5 8400.
Vreau ca pretul sa fie sub 500 lei.

Răspuns Câştigător
| SuntAnonim88 a răspuns:

Ce zici tu ca e vrei procesor la juma de pret =)) nici pe olx nu gasesti asa ieftin..., nici i 3 8100 nu e asa ieftin, https://www.pcgarage.ro/......38ghz-box/ asta e cea mai buna si ieftina varianta la ce ai vrea tu sau poate gasesti pe olx ceva

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Si eu "vreau" un milion de euro. Anybody? Se ofera careva? laughing. Serios, intentia ta este de "unde pot gasi" sau alte intrebari, nu "vreau asta". Ce specificatii ai la calculator?

| bogdan324 a răspuns:

In acel buget poti lua maxim un ryzen 2200g.

| Ineys a răspuns:

Pai daca gasesti tu i5 8400 cu 500 de lei sa fii sanatos!
Noi cu ce te putem ajuta? Nu vad intrebarea, doar ne-ai spus o dorinta. Nu suntem Mos Craciun...

| FaraNume1245 a răspuns:

R/choosingbeggars