| AdyBoy a întrebat:

vreau sa imi iau o boxa portabila, cu radio si cititor de card incorporat pentru Samsung S3, dar toate modelele pe care le-am incercat pana acum au avut volumul foarte mic, aproape ca cel al telefonului (in schimb mergeau bine pentru iPhone ).

Stiti vreo boxa de acest gen?

Multumesc!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Se pare ca ti-am mai raspuns acestei intrebari odata. Si daca vrei o boxa portabila deja cu cititor de carduri, pentru ce mai vrei sa fie si pentru S3? Pui deja muzica pe card, si nu te mai complici sa o conectezi la vreun telefon.

Bft!

| AdyBoy explică (pentru Jipa95):

La boxa recomandata anterior pot conecta un card?

| Jipa95 a răspuns (pentru AdyBoy):

Nu, nu poti.

Răspuns utilizator avertizat