| YouAlex a întrebat:

vreau sa imi iau Samsung s6 replica, si va intreb daca il folosesc ca telefon, sa intru pe fb, sa navighez pe net si sa ma joc jocuri nu prea pretentioase ar merge? Si cam cat m-ar tine?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Un S6 replica sau oricare al top telefon replica e nu mai mult decat niste componente dintr-un telefon chinezesc de 200 lei cu 512 mb ram si 4gb stocare ( cel mai slab) intr-o carcasa asemanatoare cu S6 in cazul tau.
Bineinteles ca o sa mearga Facebook si apeluri. Jocuri poate merge talking tom sau temple run 2. Dar din cauza componentelor de foarte proasta calitate nu sunt recomandate si 100% nu sunt de durata. o sa cedeze sigur ceva la el.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Posibil să te ţină 1-2 ani, dacă ai GRIJĂ de el...

Totuşi, NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!