| Anonima7880 a întrebat:

Vreau sa îmi iau telefonul Huawei P10 lite și vreau sa va întreb dacă merita? Adică mie mi se pare ok la prețul lui. Sau ma gândeam sa îmi iau Samsung pana in 1300 de lei dar in afara de Galaxy A sau J nu prea găsesc.

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ia-ti-l, merita.
Daca vrei sa-ti iei un Samsung pana nu-ti iei de la S6 in sus nu merita, adica... Seria A e misto, se misca bine si chestii dar tot seria S e baza.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Bună... p10 este foarte bun, insa are spatele de sticla, iar carcasa este din plastic asa inseamna ca atunci cand o sa-l scapi face poc. Eu iti recomand J7 2016, aceeasi alegere am vrut sa o fac si eu, dar m-am răzgândit în in magazin si am luat j7. Este foarte bun.

| BigDog39 a răspuns:

P10 lite chiar merita la pretul pe care il are. Eu il am de aproximativ 2luni si nu are probleme. Daca esti dispusa sa dai 1300lei pe un telefon te-as sfatui sa mai astepti sau sa faci rost se inca 200 si iti iei p9, o varianta mult mai buna fata de p10 lite sau telefoanele din gama Samsung J si A

| reaper93 a răspuns:

Nu recomand Huawei, dupa un timp o sa se miste lent

Iti recomand un Galaxy S6 Edge second-hand( 1200-1400 lei) dar iti garantez ca ruleaza ca si nou

| Anonima7880 explică (pentru reaper93):

Nu vreau un telefon second-hand happy