| sebastyanSEBI a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon cu android,am ales modelul numai ca memoria interna este cam mica si nu stiu daca o sa imi ajunga, pot sa descarc aplicatiile din google play direct pe un card? si dupa sa le instalez in telefon? astept raspuns urgent big grin

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Iti va merge cu siguranta. Daca vezi ca se salveaza totul tot in memoria interna, umbla la setari.

2 răspunsuri:
| DinnAdinnA a răspuns:

Da poti ca si eu le-am descarcat pe card.
Funda?!

| AgentKiller22 a răspuns:

Iti va merge deoarece pe card este altceva ca pe telefon direct din PC iti va merge sigurwinking funda? plz am decat 1