| Kidutsul a întrebat:

Vreau sa imi spuneti care care telefon e mai bun intre samsung corby si motorola zn300 happy

Răspuns Câştigător
| BlackRose08 a răspuns:

Ca aspect mai dragut e Corby, dar ca si cat de bun. eu sincer iti spun : am avut si eu corby un an, dar l-am schimbat. Ecranu se bloca mai mereu si asta ma scoatea din minti :@:@. Era oribil ptc atunci cand ma grabeam sa fac ceva pe telefon ori se bloca, ori nu merge ecranu prea bine. Mai e o prietena de-a mea care are Corby si spune la fel despre el.
Despre Motorola zn 300 nu stiu ce sa zic. dar stiu doar ca telefoanele acelea sunt bune. Eu am avut un Motorola timp de aproape 5 ani happy
Asta e parerea mea happy.
Multa bafta! :*

5 răspunsuri:
| BLABLAGAGA a răspuns:

Samsung

| Dina a răspuns:

Samsung corby e putin mai bun))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby

| CandyHearts a răspuns:

Samsunglaughing

| DeutzZa96 a răspuns:

Corbyy are prietena mea de 2 ani si l-a scapat pe jos de ogroaza de ori (D_