| Dorten a întrebat:

vreau sa-mi cumpar o casca (on ear) pentru pc si ce mi-as dori este sa aiba bluetooth (adica sa fie fara fir), microfon cat de cat acceptabil si sa fie bun pentru gaming, ma refer la faptul sa nu aiba mari delayuri de imagine. Ce am gasit eu este un skull candy hesh 2 wireless/cablu jack. Voi ce parere aveti despre el? Sau aveti alte recomandari?
PS : da, neaparat vreau o casca wireless, stiu ca cele cu cablu sunt foarte bune, dar ma impedica.

1 răspuns:
| Digikey a răspuns:

Daca tot dai un ban sa aiba si noise cancelling.
Cauta pe AVstore.