| PlayFreestyleFun a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un laptop si nu prea stiu pe ce caracteristici sa ma baziez si ce laptop, firma. Puteti sa-mi dati si o lista cu cateva laptopuri bune care sa nu depaseasca 2000 lei? happy

1 răspuns:
| Doareuingeneral09 a răspuns:

Lenovo g580.Unu dintre cele mai bune laptopuri de pe piata romaneasca.UN laptop ieftin.Costa doar 1.400 lei.Foarte bun.Are toate calitatatile:
memorie 1 tb(1000gb)deci memorie ai destula pentru orice joc. poti juca orice joc datorita placii video foarte buna.BAFTA in cumpararea laptopului.