| AbrudanIonut a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi fac un site si trebuie sa-mi iau domeniu si web hosting prefer cel cu plata prin sms. Puteti sa-mi dati niste siteuri web hosting cu acest serviciu(plata prin sms)
In afara de dyl.ro ssnet.ro ipvhost.ro

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Mai bine incerci www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam, de tip nume.ucoz.ro/com/net), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Daca vrei servicii suplimentare, se pot achizitiona pachete premium.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| emynem313 a răspuns:

Pai daca vrei domeniul.ro trebuie sa dai 10 euro pe an foloseste google ca gasesti destule hostinguri si se platesc in functie de cati gb vrei

| iuonak93 a răspuns:

Poi.Incearca www.b-zone.ro,lcsnet,zonek parca mai era, gamesiasi etc. Funda?:O3

| iuonak93 a răspuns:

Pai.b-zone.ro, lcsnnet, zonek parca, gamesiasi si mai is. Funda :O3?